ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

28 000 Kč MANIPULANT VE SKLADU/ŘIDIČ VZV

10.06.2021 - Průmysl a výroba - Plzeň

Detail inzerátu

Hledáme manuálně zručné a spolehlivé zaměstnance na pozice: MANIPULANT VE SKLADU/řidič VZV

Náplň práce:

- na příjem, výdej (vykládku/nakládku)

- třídění zboží

- přípravu zboží k expedici dle objednávek

Požadavky:

- vzdělání základní nebo vyučen

- platný průkaz na VZV (praxe na retraku výhodou)

- praxe ve skladu

- spolehlivost

- manuální zručnost

Nabízíme:

- práci v Plzni

- dobrá dostupnost MHD

- práce v jednosměnném provozu

- nástup možný IHNED

- 25 dnů dovolené, proplacené svátky, proplacená dovolená

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na Tel.: 771 147 676, 777 750 150

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.