ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou MONTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

03.10.2018 - Průmysl a výroba - Brno 20

Detail inzerátu

Do stabilní strojírenské společnosti, která se zabývá výrobou a dodávkami jednoúčelových strojů do průmyslových společností hledáme kolegu do oddělení montáže, kterého baví oblast strojírenství a automatizace a má zájem se i nadále orientovat v této oblasti.

Náplň práce

Orientace ve výkresové a technické dokumentaci

manuální zručnost

pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmová spolupráce a ochota učit se

zapojování hydraulických a pneumatických rozvodů (výhodou)

Požadavky

SŠ v oblasti strojírenství

čtení 3D modelů (výhodou)

orientace v technické dokumentaci

pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se

ŘP skupiny B (výhodou)

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie

prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje

příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy a odborná školení

ŽIVOTOPIS zasílejte na: moravcova@marston.cz

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.