ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

90 Kč Poptávka Balení zásilek eshopu v centru Brna

16.11.2018 - Brigády - Brno

Detail inzerátu

Kdo jsme: Jsme Brněnský e-shop, který na trhu působí již od roku 2006 a za tuto dobu jsme získali spoustu spokojených a věrných zákazníků. Abychom mohli i nadále růst a poskytovat kvalitní služby potřebujeme právě Vás – spolehlivého kolegu, který s námi bude chtít růst.

Pracovní náplň:

·         Příprava a expedice zásilek

·         Komunikace se zákazníky – telefonní, emailová

·         Administrativní činnost

·         Další činnosti spojené s chodem e-shopu, jako například:

o   Přidávání nových produktů na náš e-shop

o   Psaní popisků k novému zboží

o   Rady našim zákazníkům

o   Příjem reklamací a jejich řešení

Co nabízíme:

·         Odměna 90 - 120 Kč/hod (hodinová sazba závisí na obratu v daném měsíci)

·         Dobré pracovní podmínky

·         Příjemný, mladý kolektiv

·         Flexibilní pracovní dobu – možnost volby směn, dle Vašich časových možností

·         Pracoviště v čistém, tichém prostředí v centru Brna

·         Expedice probíhá přímo z naší kanceláře, nemusíte s balíčky nikam chodit

Co požadujeme:

·         Časovou flexibilitu

·         Znalost práce na PC

·         Dlouhodobou spolupráci

·         Spolehlivost

·         Pečlivost

·         Samostatnost

·         Příjemné vystupování

·         Ochotu učit se novým věcem

·         Bydliště v Brně (není podmínkou)

Nejde nám pouze o „výpomoc“, která jen zabalí balíčky a pošle. Hledáme někoho, kdo je ochotný se učit novým věcem. Předchozí zkušenosti s touto prací nejsou podmínkou, všechno Vás naučíme, zaškolíme, vysvětlíme.

Pracovní úvazek:

Dohoda o provedení práce

Místo výkonu práce:

Ve vlastní kanceláři s plně vybavenou kuchyňkou (mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí,…), sociálním zařízením. Ke kanceláři se dostanete pohodlně z České tramvají 6 (2 zastávky), z Hlavního nádraží tramvají 1 (3 zastávky).

Shrnutí:

·         Jste flexibilní a máte možnost k nám dopoledne přijít, zabalit a poslat balíčky?

·         Nikdy dopředu nevíme kolik objednávek na následující den přijde. Některé dny není potřeba k nám chodit, jiné je tu práce třeba na 3 a více hodin.

·         Práce probíhá převážně v dopoledních hodinách (8:00 – 12:00), avšak je nám jedno jestli začnete v 6:00 nebo 8:00 záleží, jak Vám to vyhovuje, hlavní je mít vše nachystané před expedicí

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašlete Váš životopis na email: prace@svadeni.cz

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.