ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Vrátný/á v lékařském domě-centrum Brna-práce bez fyzické námahy

13.08.2019 - Obrana a bezpečnost - Brno

Detail inzerátu

Co Vás čeká?
Hledáš práci jako vrátný?Příležitost pro tebe!
kontrolní a informační činnost, pochůzky po budově a venku velká četnost
pracovní doba 7:00-19:00, 19:00-7:00
pracoviště: centrum Brna Masarykova ulice /kousek od vlakového nádraží/
vhodné pro muže:

Požadujeme

věk nad 18 let
slušné vystupování, komunikativnost
dobrá fyzická zdatnost /pochůzky i do patra/
čistý trestní rejstřík
zájemce s invalidním důchodem a nebo OZZ

Nabízíme

spolupráci na HPP /zkrácený nebo poloviční úvazek/
nástup možný ihned
levnější volání, internet i pro členy rodiny
příspěvek na dopravu
možnost zálohy před výplatním termínem
možnost volby směn
výstrojní uniforma

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.