ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Office manager

08.11.2019 - Administrativa - Brno

Detail inzerátu

  • Popis pracovní nabídky

    Hledáme novou posilu společnosti.
    Hlavní činnosti tvoří úkoly pro ředitelku a zastřešení veškeré její agendy. Starat se budete také o zaměstnance společnosti a pomáhat jim s veškerou administrativou. Práce je spíše pestřejšího charakteru, kde budete mít prostor pro samostatné organizování a nápady.
    Náplň práce:
    · Administrativní a organizační podpora celé kanceláře.
    · Zajištění plynulého chodu celé kanceláře.
    · Kompletní zajištění administrativy a asistentských činností.
    · Pomoc při inzerci a náboru nových zaměstanců, asistence při vedení pohovorů.
    · Vyřizování telefonátů, korespondence, příprava prezentací, zápisy z porad, administrativní podpora při jednání.
    · Příprava podkladů pro objednávky a jejich zadávání.
    · Zajišťování kancelářských potřeb.
    · Řešení operativních úkolů.
    · Organizace firemních akcí.

  • Požadujeme

    · SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření.
    · Velmi dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet).
    · Vynikající organizační schopnosti.
    · Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a loajalitu.
    · Časovou flexibilitu.
    · Příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vzhled.
    · Řidičský průkaz sk.B

  • Nabízíme

    · Adekvátní finanční ohodnocení + odměny.
    · Práci v malém dynamickém kolektivu.
    · Velmi různorodou a zajímavou práci.
    · Firemní notebook, telefon, tarif.
    · Možnost kariérního růstu.
    · Krásné moderní prostory v centru Brna.
    · Pružná pracovní doba.
    · Fajn vedení.

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.