ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

32 000 Kč Zámečník na montáž - Plzeň

24.01.2022 - Průmysl a výroba - Plzeň

Detail inzerátu

Popis pracovní pozice:
Jste zručný a zrovna sháníte práci? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku!

•Sháníme zaměstnance do prosperujícího podniku v Plzni. Jedná se o zámečnické práce - montáže dle
výkresové dokumentace

•Atraktivní finanční ohodnocení - progresivní odměňování v závislosti na výkonnosti

•Nabízíme práci na dlouhodobý pracovní poměr v čistém prostředí pouze na ranní směnu

Požadujeme:
•Vyučení v oboru, nebo praxe min. 1 rok

•Praxe ve výrobě

•Znalost a orientace v technických výkresech

•Manuální zručnost

•Spolehlivost

Nabízíme:
•Práci v Plzni

•Pouze ranní směna

•Nástup možný ihned

•Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr

•32.000,-Kč/měs. + osobní ohodnocení, zvýhodněné stravování

•možnosti záloh a ubytování

•25 dnů dovolené, proplacené svátky

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.