ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Hledáme Manažery a obchodní zástupce - FIX + Provize každých 14 dní

29.07.2020 - Obchod a prodej - Praha 4

Detail inzerátu

Jsme Česká společnost působící i na Slovensku.

Zabýváme se zprostředkováním obchodu mezi podnikateli

Nabízíme:

Práci na IČ

Bezplatné zaškolení

Možnost profesního růstu na manažerskou pozici (vedení týmů obchodníků)

FIX : 75 000 Kč / 2800 € + provize ( nemáme strop) Vyplácíme každých 14 dní !

Pracovní dobu si regulujete vy

teambuildingy a firemní akce (vánoční večírky, soutěže...)

Po 3 měsících firemní automobil + tankovací karta, tel. Notebook, příspěvky na kancelář

Přidělená databáze

Požadujeme:

· Minimálně středoškolské vzdělání

· Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky

· Znalost práce na PC, především Excel

· Aktivní řidič (řidičské oprávnění B)

· Výborné komunikační a prezentační dovednosti

· Dobré organizační schopnosti a samostatnost

· Analytické myšlení, tah na branku, flexibilita

Jste ambiciozní , soutěživí, máte obchod v krvi? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

Příprava nabídek a prezentací,

Vyjednávání podmínek smluv a uzavírání obchodů

Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky

Působnost po celé ČR a SR

akvizice nových obchodních příležitostí z připravených databází

drobná administrativa

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na vasparner.eu@gmail.com. Následně Vás budeme kontaktovat pro případné sjednání osobní schůzky.

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.