ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

10 000 Kč poradce pro celkovou změnu životního stylu

06.09.2021 - Ostatní práce - Výdejní místo Lichkov

Detail inzerátu

Rozšiřuji tým!!!

Hledám 2 nové kolegy na pozici poradce pro změnu životního stylu.

Zkušenosti nejsou třeba, osobně zaučím.

NÁPLŇ PRÁCE:

Starat se o klienty, kteří chtějí redukovat váhu, nabírat do svalové hmoty, zlepšit si kondici nebo zvýšit energii, či si zlepšit zdravotní stránku.

Tvorba Nutričních programů na míru na základě jednoduchého stravování.

Vedení klientů a zapojení produktů Herbalife nutrition do stravování

VYŽADUJI:

Pracovitost

Ochotu se vzdělávat

Seriózní přistup

15 hodin/ týdně

Věk 18+

NABÍZÍM:

Práci online

Vzdělání v oboru

Mladý kolektiv

Flexibilní pracovní doba

Příjem 5.000 - 10.000,- Kč/měs.

PRO KOHO JE PRÁCE VHODNÁ?

Maminky na mateřské dovolené

Studenty

Pro ty co si chtějí více přispět do rodinného rozpočtu

Pokud máš zájem o tuto nabídku ➡️ Napiš mi

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.